http://bayanbox.ir/view/4515467500905093078/memar98.ir-news.jpg


معاون وزیر راه و شهرسازی در خصوص مشکل اصلی مسکن مهر گفت: بزرگترین مشکل، تامین منابع مالی است و برای تامین آب و برق واحدها نیازمند تامین اعتبار هستیم .
به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، علی اصغر مهرآبادی معاون وزیر راه و شهرسازی در خصوص واگذاری واحدهای مسکن مهر گفت:در سال گذشته در استان تهران 50 هزار واحد مسکونی در شهرهای دارای جمعیت تحویل متقاضیان شد.

وی ادامه داد:در ادامه تحویل پروژه های مسکونی مهر، 8 هزار واحد نیز در هفته دولت و 8هزارواحد دیگر در دهه فجر به بهره برداری رسید.

مهرآبادی افزود:متاسفانه 4 هزارو 500 واحد مسکونی مهر که قرار بود در پردیس افتتاح شود بنابه دلایلی به تعویق افتاد و امیدواریم بتوانیم در اردیبهشت ماه امسال این واحد ها را به متقاضیان تحویل دهیم.

معاون وزیر راه و شهرسازی در خصوص مشکل اصلی مسکن مهر گفت: بزرگترین مشکل، تامین منابع مالی است و برای تامین آب و برق واحدها نیازمند تامین اعتبار هستیم و در این مورد دولت مصوب کرده تا 500 میلیارد تومان برای مسکن مهر تخصیص داده شود که تاکنون 100 میلیارد تومان آن پرداخت شده است.

وی  در خصوص اضافه دریافتی وام مسکن مهر از تعدادی از هموطنان تصریح کرد:باید این موضوع بررسی شود که مربوط به کدام استان و کدام پروژه بوده اما در خصوص پروژه پردیس به دلیل مناسب نبودن زمین ، هزینه ها بالا رفته و آماده سازی شهر پردیس گران تمام شده است.

مهرآبادی افزود: باید هزینه ها را کارشناسی کنیم و اجازه ندهیم هزینه های سرسام آور ، پروزه ها را ناقص بگذارد و این امر نیازمند تعامل دولت و بخش خصوصی است.


منبع: Yjc.ir

مسکن مهر-شهر جدید پردیس-تامین اعتبار