دانمارک بهترین کشور برای زنان است. این گفته را بیش از 7000 تا از زنانی که فرم نظرسنجی بهترین کشورهای جهان را در سال 2016 پر کرده اند تایید می کند.

ممکن است دانمارک در میان بالاترین پرداخت کننده مالیات در جهان باشد، و یا تحمل زمستانهای طولانی و غروب خورشید قبل از 4 بعد از ظهر، اما زنان دانمارکی هنوز مورد حسادت بسیاری از زنان جهان هستند.

گزینه های رتبه بندی:در مورد مراقبت از حقوق بشر، برابری جنسیتی، برابری درآمد، امنیت و پیشرفته بودن را شامل می شود. بهترین کشورها برای زنان از جمله: دانمارک، سوئد، کانادا، هلند و استرالیا، بالاترین شدند. الجزایر و پاکستان - دو کشور توسط گروههای حقوق بشر که از آنها برای مراقبت از زنان انتقاد می شود بدترین کشورها برای زنان هستند.

با توجه به گزارش شادترین های جهان، دانمارک همواره در میان شادترین کشورهای جهان می باشد و یک مطالعه نشان داد که زنان بازنشسته دانمارکی در بین سایر کشورهای اروپایی بیشترین هستند.


 منبع:Memar98.com


امیدواریم از این مطلب بهره برده باشید.

ما را در کانال تلگرامی @Memar98_com دنبال کنید.
برای دریافت جدیدترین اخبار و آموزش های معماری به کانال تلگرامی ما بپیوندید:

*بروزترین اخبار، تصاویر، فیلم، نکات اجرایی، قیمت روز مسکن، ویلا و...

*دکوراسیون منزل افراد مشهور و آموزش دکوراسیون

*معرفی و قیمت انواع گل و گیاه و نحوه تزیین و...

*تصاویر و فیلم های زیبای طبیعت و معماری و...


آدرس: @Memar98_com


شهرهای دوستدار زن-برابری جنسیتی-برابری درآمد-7000 تا از زنان جهان-زنان دانمارکی-Why in Denmark have called female friendly cities-دانمارک و شادترین کشور جهان-حقوق بشر در دانمارک