باریکترین برج جهان با عنوان "بریتیش ایرویز i360" در شهره برایتون انگلیس که رکورد آن در کتاب گینس ثبت شده، 162 متر ارتفاع دارد.

به گزارش گیزمگ، علاقمندان می‌توانند از فردا(پنج‌شنبه) در یک محفظه شیشه‌ای به بالای این برج سفر کنند و از تجربه مشاهده یکی از بهترین چشم‌اندازهای انگلیس لذت ببرند.
افتتاح رسمی برج بریتیش ایرویز i360 نشانگر نقطه اوج 12 سال کار شرکت معماران مارکز بارفیلد است که "چشم لندن" یا "چرخ هزاره"(بزرگترین چرخ‌وفلک اروپا) را ساخته است.
این پروژه دقیقا دو سال از زمان آغاز ساخت تا افتتاح طول کشیده و بودجه آن 55.08 میلیون دلار بوده است.


بازدیدکنندگان از روز پنج‌شنبه می‌توانند یک سفر 20 دقیقه‌ای در روز یا 30 دقیقه در شب را در یک محفظه شیشه ای به بالای برج تجربه کرده و شهرهای برایتون یا هاو، ساحل ساسکس و کانال انگلیس را مشاهده کنند.
وزن این محفظه دوناتی شکل 94 تن است و ظرفیت تا 200 نفر مسافر را دارد. در روزهای آفتابی، میدان دید از ارتفاع 138 متری تا 42 کیلومتر خواهد بود.این محفظه در زمان فرود از انرژی بازیابی شده برای تولید حدود نیمی از برق مورد نیاز برای سفر بعد استفاده خواهد کرد. بلیط بازدید از این برج 18 دلار است.
برای دریافت جدیدترین اخبار و آموزش های معماری به کانال تلگرامی ما بپیوندید:

*بروزترین اخبار، تصاویر، فیلم، نکات اجرایی، قیمت روز مسکن، ویلا و...

*دکوراسیون منزل افراد مشهور و آموزش دکوراسیون

*معرفی و قیمت انواع گل و گیاه و نحوه تزیین و...

*تصاویر و فیلم های زیبای طبیعت و معماری و...


آدرس: @Memar98_comباریک ترین برج در جهان-باریک ترین برج در کتاب گینس-بررسی و معرفی برج بریتیش-تصاویر و فیلم از برج بریتیش انگلیس-دانلود رایگان بررسی پروژه برج بریتیش انگلیس-پاورپوینت کامل و آماده بررسی برج باریک بریتیش-تحلیل و بررسی عملکرد برج بریتیش و برج باریک-برج بریتیش ایرویز i360